2022-2023 81st Tom Craun, Basehor, KS
2021-2022 80th Mimsi Roe Coon, Pilot Point, TX
2020-2021 79th Lowanda McDowell, Ashboro, NC
2019-2020 78th Lowanda McDowell, Ashboro, NC
2018-2019 77th Vicki Parker, Upper Sandusky, OH
2017-2018 76th Don Coats, St. Stephens Church, VA
2016-17 75th Ann Jones, Flowery Branch, GA
2015-16 74th Louis Hufnagel, Mounds, OK
2014-15 73rd Steve Tidwell, Tallassee, AL
2013-14 72nd Ken Beasley, Hopkins, SC
2012-13 71st Melonie Furnish, Middletown, IN
2011-12 70th Terry Goble, Sr, Dalton, GA
2010-11 69th Louis “Bud” Missel, Choctaw, OK
2009-10 68th Jeffrey “Jeff” Ohler, Vasailles, KY
2008-09 67th Wm “Dutch” Guthrie, Vassar, MI
2007-08 66th Alda Buresh, Oxford Junction, IA
2006-07 65th Charles E “Chuck” Creekmore, Tulsa, OK
2005-06 64th Susan Bragg, Palatka, FL
2004-05 63rd Dr Bill Taggart, Quarkertown, NJ
2003-04 62nd Carolyn Henderson, Bixby, OK
2002-03 61st Rick Osborn, Bosque Farms, NM
2001-02 60th Rocky Ahlfinger, Midlothian, TX
2000-01 59th Mary Ann Fielitz, Archbold, OH
1999-00 58th Wm G “Buddy” Brown Jr, Valley View, TX
1998-99 57th James W Narregan, Kalamazoo, MI
1997-98 56th Philip K Madden, Wilton, IA
1996-97 55th Scott Holanda, Arcadia, IN
1995-96 54th Anthony D “Tony” Krehbiel, Bixby, OK
1994-95 53rd Barbara Upham, Azle, TX
1993-94 52nd Terry Furnish, Dalesville, IN
1992-93 51st Patricia T Proco, Colfax, NC
1991-92 50th Wm R “Bill” Price, Indianapolis, IN
1990-91 49th Robert G “Bob” Henderson, Bixby, OK
1989-90 48th Bonnie V Gustafson Beaver, DVM, College Station, TX
1988-89 47th K Dwayne Beck, Bixby, OK
1987-88 46th Dale Froyum, Cologne, MN
1986-87 45th L M “Joe” West, Plano, TX
1985-86 44th Joe Geeslin, Lebanon, IN
1984-85 43rd T J Furnish, Middletown, IN
1983-84 42nd Everett S Salley, Tulsa, OK
1982-83 41st Paul D Frank, Marion, IN
1981-82 40th Travis Brown, Oklahoma City, OK
1980-81 38th 39th C A Cofer, Wichita, KS
1978-79 37th Louis J Hufnagel, Middletown, IN
1975-78 35th-36th Burl Holmes, Oklahoma City, OK
1973-75 33rd-34th J Benham Stewart, Glenwood, GA
1972-73 32nd Franklin Hersom, Ayshire, IA
1970-72 30th-31st Dr Jack Morris, Fort Worth, TX
1968-70 28th-29th Jay Forrest Kratz, North Wales, PA
1966-68 26th-27th Charles Carder, Albuquerque, NM
1964-66 24th-25th G F “Jack” Anderson, Jr, Broken Arrow, OK
1963-64 23rd Allen Peverill, Waterloo, IA
1962-63 22nd Virgil “Dusty” Owen, Casa Grande, AZ
1960-62 20th-21st Robert E Dallmeyer, Jefferson City, MO
1958-60 18th-19th Orville Griffin, Tulsa, OK
1956-58 16th-17th Miles Hart, Cozad, NE
1955-56 15th Leon Harms, Sandia Park, NM
1953-55 13th-14th Frank Egner, Findlay, OH
1951-53 11th-12th Glen Perkins, El Cajon, CA
1949-51 9th-10th Ray Moore, LaSalle, CO
1947-49 7th- 8th Fred Dustin, Jr, Bartlesville, OK
1946-47 6th Archie Adams, Jr, Augusta, KS
1944-46 4th- 5th Howard Cox, San Angelo, TX
1942-44 2nd- 3rd Chester Upham, Pacific Palisade, CA
1941-42 1st W B Mitchell, Marfa, TX